Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Podruhé těhotná Perkausová: Plánuje po porodu návrat, anebo konec v TV?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Podruhé těhotná Perkausová: Plánuje po porodu návrat, anebo konec v TV?!

Andrea Malá

11. října 2023 16:05

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová je momentálně podruhé v poměrně krátkém čase těhotná, opět se tak řeší také otázka její náhrady ve vysílání Primy. Někteří fanoušci jí nemohou odpustit to, že údajně přispěla ke konci Gabriely Laškové v televizi. Jak se budou personálie řešit tentokrát? 

Perkausová oznámila těhotenství v polovině září, od té doby už stihla odhalit i pohlaví miminka. Také tentokrát se jí narodí kluk. Sympatická blondýnka již avizovala, že je připravená rodit, dokud nepřijde na řadu také holčička.

Před porodem pochopitelně zamíří na mateřskou a její exponované místo v hlavní zpravodajské relaci bude muset někdo zaujmout. "Nemám kompetence v rozhodování. Nemám prsty v tom, kdo se kam posadí nebo bude odejit," zdůraznila v rozhovoru pro super.cz. 

Mimo pracovní kolotoč nicméně moderátorka nechce zůstávat dlouho. "Se zaměstnavatelem jsem konzultovala to, že bych se plánovala vrátit velmi brzy. Mám maminku, manžela, oba hlídají skvěle, snad to půjde i se dvěma dětmi," prozradila plány na brzký návrat na obrazovku. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. Na odpověď na otázku, zdali to bude bratříček, anebo sestřička, si musíme počkat. 

Nejnovější zprávy