Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

POMSTA rodiny Kate: Odhalení pravdy o Harrym a Meghan?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

POMSTA rodiny Kate: Odhalení pravdy o Harrym a Meghan?

Veronika Jirásková

3. listopadu 2023 6:28

Král Karel III. s královnou Camillou Britskou, princeznou Kate a princem Williamem

Strýc Kate Middletonové má v plánu provést určitý druh odvety. Brzy totiž vydá své memoáry, v nichž pravděpodobně bude bránit královskou rodinu a svoji neteř Kate. Dokonce se hovoří o možnosti, že princezna Catherine může mít vliv na obsah těchto pamětí. Tato situace vzbuzuje spekulace, že se konečně dostanou na veřejnost detaily, jak se vévodkyně Meghan a princ Harry chovali vůči královskému domu.

Mladší bratr matky Kate Middletonové osmapadesátiletý ​Gary Goldsmith totiž plánuje vydat své memoáry. "Původně měl v plánu knihu soustředit hlavně na sebe a na cestu, jak se stal milionářem. Nakonec ale přidá detaily ze soukromí své rodiny," uvedl pro magazín OK! zdroj z jeho blízkého okolí.

Podle názoru zdroje by měli mít obavy zejména princ Harry a jeho manželka Meghan. Jelikož se rodina princezny Kate poprvé dostane do pozice, kdy mohou sdělit veřejnosti svůj pohled na tuto situaci. 

"Když Harry dával dohromady svou knihu, jeho vydavatel věřil, že William ji nebude komentovat, protože by to z pozice budoucího krále nebylo vhodné," vysvětlil podle portálu Mirror zdroj blízký královské rodině.

princ Harry a Meghan Markle Video 8 Otevřít galerii

Nečekal však, že by se ho mohla zastat právě rodina princezny z Walesu. "Harry by takový krok od rodiny Kate nečekal. Kniha se jemu a Meghan nebude ani trochu líbit, budou se jí dokonce bát," objasnil zdroj.

Zdá se, že Goldsmith plánuje před vydáním knihy nechat Kate a její maminku Carole prověřit rukopis. "Gary má s nimi velmi blízký vztah. Nebude podnikat nic, co by je dostalo do nepříjemné situace. Je to však příležitost, jak umožnit Middletonovým vyjádřit svůj pohled na věc a potenciálně vyvrátit některá obvinění, která o nich napsal Harry," prozradil anonymní zdroj. To by mohlo znamenat, že veřejnost by poprvé mohla slyšet Kateinu verzi, byť by ji přednesl její strýc.

Nejnovější zprávy