Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Těhotná Perkausová chyběla na obrazovce: Známe důvod překvapivé absence!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Těhotná Perkausová chyběla na obrazovce: Známe důvod překvapivé absence!

Andrea Malá

24. října 2023 8:17

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová na sebe musí dávat pozor, protože čeká druhého potomka, její aktuální absence v hlavní zpravodajské relaci Primy s tím ale nesouvisela. Co jí zamezilo v tom, aby se v tradičním čase objevila na obrazovce? 

Televizní diváci neskrývali překvapení, když se v pondělí večer neobjevila po boku Petra Suchoně v Hlavních zprávách jeho obvyklá parťačka. Zaskočila za ní zkušená Markéta Fialová, která Suchoně dobře zná z předchozího společného působení na Nově.

O Perkausovou, která je v současnosti těhotná, si nejspíš mnozí fanoušci ihned začali dělat starosti. Příčina absence ale nebyla nijak závažná. Usměvavou blondýnku zradil hlas, což je samozřejmě u televizní moderátorky zásadní překážka. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. Na odpověď na otázku, zdali to bude bratříček, anebo sestřička, si musíme počkat. 

Nejnovější zprávy