Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Vánoce u Harryho a Meghan nebudou lehké. Nejsou na ně ale sami!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vánoce u Harryho a Meghan nebudou lehké. Nejsou na ně ale sami!

Lenka Kučerová

23. prosince 2023 15:55

Meghan Markleová a princ Harry Video

Asi nikoho nepřekvapí, že princ Harry s manželkou Meghan a dětmi do Velké Británie na Vánoce nepřiletí. Jejich vztah s královskou rodinou dlouhodobě nefunguje. Přesto Vánoce nestráví sami.

Komu dal ale Harry přednost? Podle serveru US Weekly své tchyni Dorii Raglandové. "Budou vařit, hrát hry a vyměňovat si dárky," řekl serveru zdroj.

Svátky pro ně ale nebudou lehké. Meghan se totiž rozhodla odolat přáním dětí a nerozmazlovat je. "Prožívají těžké časy, snaží se děti příliš nerozmazlovat!" dodal zdroj.

Server připomíná, že Meghan nedávno prozradila, že navzdory prosbám syna Archieho o drahý fotoaparát nebude na Vánoce dostávat nic drahého. 

Jiný zdroj pro server uvedl, že se oba rodič snaží věnovat svým dětem maximum času. "Snaží se příliš nespoléhat na chůvy," uvedl s tím, že Harry i Meghan tráví spoustu času venku, procházkami se psy nebo hraním si s dětmi.

Doma pak rádi pořádají večírky. "Rádi jen tak relaxuj a sledují televizi," dodal zdroj. 

A jaké budou svátky na druhé straně světa? Ve Spojeném království Kate a William zamíří se svými třemi dětmi na venkovské sídlo královské rodiny v Sandringhamu na tradiční slavnosti s králem Karlem III. a zbytkem královské rodiny.

Spekulovalo se, že se k nim přidají právě i Harry a Meghan s dětmi. Zejména poté, co oslovili krále Karla, aby mu v polovině listopadu popřáli k narozeninám.

Podle serveru ale že vztah mezi Harrym a ostatními členy královské rodiny, včetně prince Williama a Kate, zůstává nadále napjatý.

"Neexistuje mezi nimi žádná komunikace," říká zdroj. Harry ale údajně měl radost, že se spojil se svým otcem, a on a Meghan chtějí být v roce 2024 více v kontaktu s královskou rodinou.

"Doufají, že se vše časem zahojí," doplnil zdroj.

Nejnovější zprávy