Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Vzali nemocnou Kate "na milost"? Meghan a Harry údajně chtějí napravit vztahy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vzali nemocnou Kate "na milost"? Meghan a Harry údajně chtějí napravit vztahy!

Lenka Kučerová

28. června 2024 17:28

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) se synem Louisem Video

Zdá se, že napjaté vztahy mezi princem Harrym a Meghan Markle s královskou rodinou by se mohly konečně uklidnit. Pár chce obnovit dobré vztahy s princeznou Kate, což by mohlo vést ke smíření i s ostatními členy rodiny.

Podle magazínu OK! se slavný pár snaží usmířit se zbytkem královské rodiny. Proto se pokouší zakopat válečnou sekeru a navázat kontakt s princeznou Kate, která v posledních měsících bojuje s rakovinou.

"Meghan se zoufale snaží stát se výraznější osobností a ukončit spor s rodinou. Obraz toho, že by zachránila královskou rodinu, by určitě vylepšil její veřejné vnímání," uvedl jeden ze zdrojů.

"Harry i Meghan se zajímali o průběh léčby Kate, ale neměli přímé informace. Komunikace s palácem je pro ně velmi omezená. Přesto měli dostatek informací a jsou rádi, že se Kate chystá vrátit k povinnostem. Popřáli jí hodně zdraví, ale zatím nedostali žádnou odpověď. To je však neodradilo. Doufají, že když se Kate vrátí, jejich spory se zmírní a nastane příměří nejen s ní, ale také s Williamem a králem," doplnil druhý zdroj.
 
 

Nejnovější zprávy