Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Zemřela herečka Simona Postlerová (†59)

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zemřela herečka Simona Postlerová (†59)

Andrea Malá

5. května 2024 15:51

Simona Postlerová

Českou hereckou obec zasáhla během prvního květnového víkendu velmi smutná zpráva. Ve věku 59 let zemřela známá herečka Simona Postlerová. O jejím úmrtí informoval Nadační fond Dvojka srdcem na sociální síti. 

"S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás dnes v noci navždy opustila divadelní, filmová a dabingová herečka a také od samého začátku patronka našeho nadačního fondu Simona Postlerová," uvedla nadace, jejíž představitelé vyjádřili upřímnou soustrast pozůstalým.

Podle informací deníku Blesk zesnula ve svém bytě na pražských Vinohradech. "Na uvedené adrese jsme zasahovali u přirozeného úmrtí  ženy, nejednalo se o smrt s cizím zaviněním," řekl listu policejní mluvčí Richard Hrdina.

Postlerová se narodila do herecké rodiny, obor sama vystudovala na DAMU. Působila v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech. Zahrála si v řadě úspěšných televizních seriálů, například v Ordinaci v růžové zahradě či Chlapcích a chlapech. Úspěšná byla také v dabingu. V roce 2002 obdržela Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon v dabingu za snímek Vtip. 

Nejnovější zprávy