Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Silvestrovský horoskop: Co nám přinese závěr roku?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Silvestrovský horoskop: Co nám přinese závěr roku?

Lenka Kučerová

28. prosince 2023 11:05

Ilustrační foto

Konec roku je za dveřmi. Už o víkendu se překlopíme do roku 2024, jaký ale ten nadcházející víkend vlastně bude? To už nám prozradí hvězdy.

Beran (21.3. - 19.4.) Silvestrovský víkend přinese Beranům možnost završit rok s energií a sebevědomím. Váš entuziastický přístup k životu vás zavede do společnosti, kde se budete cítit jako doma. Udržujte pozitivní myšlení a buďte otevření novým zážitkům. Romantické chvíle budou ve vzduchu, a tak si dejte pozor, abyste nepropásli příležitost pro nezapomenutelný polibek o půlnoci.

Býk (20.4. - 20.5.) Býci mohou na Silvestra očekávat klidný a pohodový večer v příjemné atmosféře. Možná vás překvapí, jak si užijete relaxaci a odpočinek. Uspořádat si domácí oslavu s blízkými přáteli může být pro vás tou nejlepší volbou. Finanční záležitosti by vás neměly tížit – nechte starosti za sebou a raději se soustřeďte na radostné okamžiky.

Blíženci (21.5. - 20.6.) Pro Blížence bude Silvestr plný komunikace a zábavy. Možná se ocitnete uprostřed živé konverzace a bude vás fascinovat, jak různorodé myšlenky se prolínají. Připravte se na nečekaná setkání a příležitosti. Ve vztazích bude klíčové naslouchání a porozumění. Ať už zůstanete doma nebo vyrazíte ven, vzájemné sdílení přinese radostný závěr roku.

Rak (21.6. - 22.7.) Pro Raky bude Silvestr emocionální záležitostí. Možná se budete cítit trochu nostalgičtí a budete vzpomínat na události uplynulého roku. Vaše citlivost může být na vzestupu, a tak si dejte pozor, abyste se nenechali unést melancholií. Silvestr může být také ideálním časem pro plánování nových začátků a nastavení pozitivních cílů pro příští rok.

Lev (23.7. - 22.8.) Lvům bude Silvestrovský víkend přinášet radost a společenskou atmosféru. S vaším charismatickým vystupováním budete v centru pozornosti, a tak si ho užijte naplno. Oslavte s přáteli nebo rodinou a dejte najevo svou kreativitu v různých společenských aktivitách. S láskou a optimismem vstupte do nového roku plní očekávání.

Panna (23.8. - 22.9.) Pro Panny bude Silvestr časem reflexe a zamyšlení. Můžete cítit potřebu analyzovat události uplynulého roku a zaměřit se na své osobní cíle a plány. Nechte starosti stranou a najděte si čas na relaxaci a odpočinek. Silvestr může být také ideálním okamžikem pro nastavení nových zdravých návyků a začátek lepšího životního stylu.

Váhy (23.9. - 22.10.) Pro Váhy bude Silvestrovský víkend plný společenských setkání a harmonie. Užijte si čas s přáteli nebo rodinou a podělte se o radostné okamžiky. Vaše takt a diplomatický přístup vám pomůžou udržet příjemnou atmosféru kolem sebe. Věnujte pozornost i svým vztahům, ať už jde o přátelství nebo partnerský vztah.

Štír (23.10. - 21.11.) Pro Štíry může být Silvestrovský víkend intenzivním a transformačním obdobím. Možná se budete cítit odhodlaní se zbavit starých vzorců a začít nový rok s jasným záměrem. Osvoboďte se od negativní energie a věnujte čas meditaci nebo osobnímu rozvoji. Silvestr může přinést i vášnivé momenty ve vztazích, ať už jsou nové nebo stávající.

Střelec (22.11. - 21.12.) Pro Střelce bude Silvestr nabízet možnost dobrodružství a radosti. Buďte otevření novým zážitkům a přijměte pozvání na společenské akce. Vaše optimistická povaha bude přitahovat lidi kolem vás, a tak se připravte na veselou a spontánní atmosféru. Silvestrovská noc může být také ideálním časem na plánování budoucích dobrodružství a cestování.

Kozoroh (22.12. - 19.1.) Pro Kozorohy bude Silvestr představovat čas pro relaxaci a klidné oslavy. Možná budete chtít strávit tuto noc s blízkými přáteli nebo rodinou v domácím prostředí. Nastolte si pohodovou atmosféru a užijte si společnost těch, kteří vám jsou blízcí. Zaměřte se na odpočinek a obnovte svou energii pro nadcházející rok.

Vodnář (20.1. - 18.2.) Pro Vodnáře bude Silvestrovský víkend nabízet příležitost k zapojení se do společenských a kulturních událostí. Můžete se cítit inspirováni novými myšlenkami a poznatky. Berte v úvahu i své vlastní nápady a nebojte se přijít s něčím originálním. Silvestr může být také časem pro posílení vztahů a navázání nových přátelství.

Ryby (19.2. - 20.3.) Pro Ryby bude Silvestr nabízet romantické a kreativní možnosti. Možná se budete cítit inspirativně a budete mít chuť vyjádřit svou kreativitu. Oslavte Silvestra s blízkými a dejte si pozor na romantické okamžiky. Vaše intuice bude silná, a tak věnujte pozornost svým pocitům.  

Nejnovější zprávy