Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup svádí boj o Rozárku: Bude to mít další vývoj!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup svádí boj o Rozárku: Bude to mít další vývoj!

Andrea Malá

30. října 2023 15:38

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Spor ohledně péče o dceru mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem napsal v minulém týdnu další kapitolu. Spokojenější zatím může být mediální magnát, ale influencerka se rozhodně nevzdává. 

Jak jsme informovali, soud sice zrušil původní předběžné opatření, jenže vzápětí ho v prakticky nezměněné podobě vyhlásil znovu. Maminka má tedy i nadále předávat dceru třikrát týdně a ještě každý druhý víkend otci. 

Potvrzují to také informace serveru expres.cz, podle kterého panuje v obou táborech odlišná nálada. "Zatímco Agátě se to pochopitelně nelíbí, Soukup může být spokojený," uvedl zdroj zmíněného webu. 

Problémem jsou prý ve sporu také peníze. Podle blíže nejmenovaného informátora požadovala Hanychová rovných sto tisíc korun, zatím ale stále činí alimenty pouhé čtyři tisíce. Influencerce se to samozřejmě nelíbí.

"S výši alimentů je pochopitelně nespokojená a dá se očekávat, že její rozchod se Soukupem bude mít ještě vývoj," dodal zdroj. Sama dcera Veroniky Žilkové ostatně v uplynulých dnech zdůraznila, že jde o předběžné opatření, nikoliv definitivní rozhodnutí. 

Nejnovější zprávy