Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Jaromír Soukup nechtěl nový vztah, ale srdci zřejmě neporučil: Nová známost!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup nechtěl nový vztah, ale srdci zřejmě neporučil: Nová známost!

Andrea Malá

30. října 2023 9:45

Jaromír Soukup Video

Jsou to už skoro dva měsíce, co se Jaromír Soukup a Agáta Hanychová rozešli. Podnikatel tvrdil, že si nemíní hledat novou partnerku. Říká se však, že srdci neporučíš. Co je nového kolem známého boháče? 

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se rozešli na začátku září a následně se nebyli schopni dohodnout na péči o dceru Rozárku. Jak jsme informovali, soud sice zrušil původní předběžné opatření, jenže vzápětí ho v prakticky nezměněné podobě vyhlásil znovu. Maminka má tedy i nadále předávat dceru třikrát týdně a ještě každý druhý víkend otci. 

Zatímco ona už nějaký čas není na holčičku sama, protože po letech opět navázala vztah s Kryšpínovým otcem Mirkem Dopitou, on se do nového vztahu nehrnul. Tedy... alespoň do uplynulého víkendu to tak vypadalo.

Mediální magnát byl totiž přistižen na schůzce se ženou, kterou před řadou let potkal během společného působení na ministerstvu školství. Podle serveru extra.cz to nevypadalo na čistě přátelské setkání.

Soukup přitom poměrně nedávno prohlašoval, že nehodlá nic měnit na tom, že je nezadaný. "Nový vztah nemám a nehledám, nedokážu si ani představit, že bych se teď měl s někým vídat," řekl doslova. 

Nejnovější zprávy