Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Drama v Love Islandu: Zklamaný Lu odstoupil ze soutěže

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Drama v Love Islandu: Zklamaný Lu odstoupil ze soutěže

Nikola Horáková

17. října 2023 22:15

Adriana s Luem v Love Islandu

Že je show Love Island plná dramatu víme, ale co se ještě nikdy nestalo, tak to aby někdo ze soutěže odešel dobrovolně sám od sebe. To udělal Lu Jambor, kterému nebyla opětovaná láska od Adriany Brabencové, kvůli které se do vily již vrátil. 

V letošní řadě Love Islandu se toho děje  opravdu hodně. Veliké pozdvižení způsobil Lu Jambor, který musel z vily odejít, i když cítil lásku k Adrianě Brabencové. Na to konto byla sepsána petice a mnoho fanoušků prosilo o jeho návrat, což se nakonec i stalo.

Po jeho návratu se ale věci změnily a vztah přestával fungovat. Adrianě v něm chyběla vášeň, kterou s Luem necítila a věděla, že mu nemůže dát více citů. Lu se sice snažil bojovat, ale i tak dala Adriana šanci Oliverovi. 

Lu nesl tuhle skutečnost těžce. Konec vztahu sice akceptoval, ale nepřenesl se přes něj. "Myslím, že nikdo z nás nečekal, že tu najde lásku. Já ji tu našel, i když zůstala neopětovaná. Srdci se rozkázat nedá, to chápu. Dal jsem slib, že moje srdce od začátku do konce bude patřit Adri, a ten bych rád dodržel. Proto bych rád odstoupil ze soutěže," sdělil Lu. 

Nejnovější zprávy