Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

ŠOK v Love Islandu 2023: Chris zradil Majku, kterou vyměnil za Darinu! A schytal to, internet šílí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ŠOK v Love Islandu 2023: Chris zradil Majku, kterou vyměnil za Darinu! A schytal to, internet šílí

Veronika Jirásková

29. září 2023 4:51

Chris si z Casa Amor přivedl Darinu, Majka proto v show skončila. Video

Reality show Love Island letos překonala sama sebe! To, co se stalo v nejnovějším dílu, je prostě neuvěřitelné, a nikdo to opravdu nečekal. Záhadným a šokujícím momentem byl okamžik, kdy Chris vrazil Majce kudlu do zad. Ano, kudlu! To byl zvrat, který se opravdu nedá přehlédnout. A co na to říct moderátorka Zorka Hejdová? "Já tam stála, já to žila v přímém přenosu, a stejně mi u dnešního dne zatrnulo," řekla později.

U ohniště bylo slyšet pláč, ale také křik a nadávky! Tohle bylo drama, jaké jste ještě nikdy neviděli. Novým twistem byla překvapivá vila plná nových pokušitelů a pokušitelek, a to nám jasně ukázalo, které z těch dosud zdánlivě nezvratných párů se ocitly na tenkém ledě. Ano, rozpadla se jedna z nejpevnějších a nejvíc sledovaných dvojic!

Chrisův triumfální návrat do Love Island vily vydal nečekaně hlasité tóny! Ale nebyl sám, oh ne. Chris přivedl s sebou novou bombshell Darinu, která všem slečnám vzala dech. V ten okamžik se to v Love Islandu stalo hodně horkým!

Majka, která na Chrise čekala, nevěřila svým očím. Ale tady nebylo co řešit – Chris se prostě rozhodl pro novou dámu.

Zatímco ohniště hořelo, city vzplály a vzduchem létaly emocionální výbuchy. Tohle je Love Island ve své nejdivočejší podobě, kde láska a pokušení jdou ruku v ruce. Co bude dál?

V 21. dílu Love Island se dostalo do varu! Skončil dočasný pobyt kluků a čtveřice bombshells ve vile pokušení známé jako Casa Amor, kde strávili neuvěřitelně napínavé 3 dny. A to znamenalo, že přišel čas na konečná a neodvratná rozhodnutí.

Pro soutěžící to byl okamžik pravdy, kdy museli vybrat, zda se vrátí ke svým původním partnerkám, aniž by věděli, zda tyto dámy zůstaly věrné svým partnerekům nebo se rozhodly pro nové kluky, kteří se objevili během jejich nepřítomnosti.

Love Island má za sebou nejemotivnější loučení, jaké se ve třetí sérii odehrálo. Dívky se nedokázaly na Chrise ani podívat, Rachel musely dokonce ostatní uklidňovat. Single status však tentokrát pro Majku znamenal, že v show končí.

Love Island byl od samého začátku svědkem bouřlivého vztahu mezi Chrisem a sympatickou blondýnkou Majkou. Tato dvojice byla pro některé fanoušky tím nejsilnějším a nerozlučným párem, který měl potenciál dostat se až do finále a vyhrát celou show. Ale pak přišla Casa Amor a s ní i dramatická změna.

Když se Chris vrátil z Casa Amor, držel Darinu za ruku, a to rozpoutalo ohromnou bouři emocí. U ohniště spadla brada všem a následoval pláč, křik a nadávky, jak dokazuje záznam zveřejněný TV Nova. Rachel se na Chrise dokonce vrhla slovy: "Jsi normální? Ty jsi malé děcko, bože!"

Zoufalství a nejistota Chrisova rozhodnutí vyvolaly žhavé debaty mezi fanoušky. Někteří považují Chrise za mladého, naivního a přehnaně žárlivého, zatímco jiní vidí Darinu jako odvážnou, která využila své příležitosti. Otázkou zůstává, co se stane s Majkou dál. Bude opouštět vilu? To je otázka, na kterou všichni netrpělivě očekávají odpověď. Love Island je jedna velká smršť emocí a nikdy nevíte, co přinese další díl!

Nejnovější zprávy