Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Eva Perkausová už po porodu nic netají! Jaké jméno dala synovi?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová už po porodu nic netají! Jaké jméno dala synovi?

Andrea Malá

1. února 2024 8:21

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová se v úterý stala dvojnásobnou maminkou, když opět přivedla na svět syna. Fanoušky o tom sice zpravila, ale nechala je ještě v napětí ohledně jména miminka. To prozradila až ve středu večer. 

Na brášku se doma těší starší sourozenec Killian, jehož rodiče i tentokrát vybrali netradiční jméno. Perkausová na instagramu prozradila, že novorozený chlapec se jmenuje Arian. "Vítej mezi námi, andílku," napsala.

Moderátorka uvedla, že mladší syn se narodil v úterý 30. ledna minutu před sedmou hodinou ranní. Vážil tři a půl kilogramu. "Táta byl, stejně jako u Killiana, statečný doprovod při tvém příchodu na svět," dodala.

Perkausová oznámila, že je podruhé těhotná, v polovině září. Nebyl to tehdy ani rok, co se moderátorka zpravodajství na Primě a CNN Prima News radovala z narození prvního potomka. V říjnu pak prozradila, že to i tentokrát bude kluk. Prvorozený syn dostal jméno Killian. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Nejnovější zprávy