Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Eva Perkausová už ví, kdo ji nahradí během mateřské!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová už ví, kdo ji nahradí během mateřské!

Andrea Malá

2. ledna 2024 9:04

Eva Perkausová Video

Na Primě se po Novém roce budou muset vypořádat s jednou absencí, o které se už dlouho ví. Eva Perkausová totiž podruhé během poměrně krátké doby odejde na mateřskou. Kdo ji při moderování hlavní zpravodajské relace nahradí tentokrát? 

Pokud se teď podíváte na instagramový profil Perkausové, na její odchod to tam moc nevypadá. Spíše naopak... "Jak na Nový rok... tak z nás budou pořádní pracanti," napsala k fotce s kolegou Petrem Suchoněm z prvního vysílání v letošním roce.

Zřejmě i tímto způsobem chtěla naznačit, že její absence kvůli mateřským povinnostem by neměla být dlouhá. Nějaká nicméně bude, takže Prima se podle toho musí zařídit. Hodně se přitom spekulovalo o tom, kdo blondýnku v Hlavních zprávách nahradí.

Nakonec to bude moderátorka diskuzní Partie Terezie Tománková. "Je mi ctí Evičku nahradit v Hlavních zprávách během doby, kdy porodí miminko a bude se o něj prvních pár týdnů starat," uvedla hvězdná náhradnice pro CNN Prima News.

"Je mi velkou ctí, že budu mít tak kvalitní a asi i nejlepší záskok, jaký mohl být. Terezko, děkuji ti mockrát a já se vrátím, až to zkrátka půjde," dodala Perkausová. 

Nejnovější zprávy