Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Rakušan vrátil úder Žilkové: Vzpomeňte si na Stropnického, Veroniko!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rakušan vrátil úder Žilkové: Vzpomeňte si na Stropnického, Veroniko!

Andrea Malá

19. února 2024 13:57

Vít Rakušan

Pořádné pozdvižení se pokusila vyvolat Veronika Žilková svou veřejnou stížností na policejní zásah u dcery Agáty. Dokonce se pustila i do ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Ten si to ale nenechal líbit a herečce v reakci dokonce připomněl bývalého manžela Martina Stropnického.

Žilková se o víkendu pořádně rozohnila kvůli údajnému policejnímu zásahu v domě své dcery Agáty Hanychové. Tvrdila, že se tak stalo na příkaz miliardáře Jaromíra Soukupa, otce její vnučky Rozárky. A začala šít i do ministra vnitra Rakušana, který si to však nenechal líbit. 

V neděli se totiž ozval prostřednictvím instagramového profilu. "Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný," konstatoval na úvod s určitým nadhledem.

"Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat. Policie ví, jaké jsou její povinnosti. Laická veřejnost o tom má pořád zkreslené představy, jak zjišťuju i během svých Debat bez cenzury," pokračoval vicepremiér. 

Na závěr poslal vzkaz přímo Veronice Žilkové. "U vás, vzhledem k tomu, že byl váš exmanžel ministrem zahraničí a obrany, bych očekával větší vhled do kompetencí představitelů vlády. V každém případě vám všem upřímně přeji co nejpoklidnější dořešení všech rodinných sporů," dodal Rakušan. 

Nejnovější zprávy