Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Jana Hlaváčová (†85): Poslední chvíle s blízkými a... Bylo to jako s Munzarem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jana Hlaváčová (†85): Poslední chvíle s blízkými a... Bylo to jako s Munzarem!

Andrea Malá

23. ledna 2024 15:25

Jana Hlaváčová

V Národním divadle proběhne tento týden poslední rozloučení se zesnulou Janou Hlaváčovou. Populární herečka zemřela v sobotu 13. ledna, bylo jí 85 let. Jak probíhaly poslední chvíle jejího života? 

Protože rodina tušila, že se čas milované maminky a babičky nachýlil, byl přivolán k lůžku i místní farář. "Stejně jako v případě odcházení pana Munzara, byl i u posledních chvil paní Jany," sdělil zdroj deníku Aha! z arcibiskupství. 

Poslední rozloučení s Hlaváčovou proběhne v pátek 26. ledna v 11:00 v historické budově Národního divadla za účasti veřejnosti, uvedlo Národní divadlo. Na uspořádání smutečního obřadu se podílí také Divadlo na Vinohradech. Lidé budou moci s předstihem položit květiny a poklonit se. Rozloučení odvysílá v přímém přenosu Česká televize. 

Podle dostupných informací se také podařilo sestavit seznam osobností, které budou držet čestnou stráž u rakve. Postavit se k ní mají František Němec, Jiřina Bohdalová či Miroslav Donutil. 

Počítá se také s účastí studentů profesorky Hlaváčové z DAMU. Konkrétně by mělo jít například o Ladislava Hampla či Barboru Seidlovou. 

Nejnovější zprávy